Elustiil

Taevalik oaas Läänemere kaldal

Viimsi on pealinna parim piirkond, mida peetakse taevalikuks oaasiks kõikidele neile, kes hindavad tasakaalustatud eluviisi, mugavust ja absoluutset turvalisust. Roheliste parkide vaikus ja mereõhk tagavad hea tuju, kui teete hommikujooksu, jalutate oma lemmikloomaga või peate sõpradega piknikut!

Eripärasus

Viimsi elulaad on täiesti ainulaadne ja eripärane. Suurepärased elutingimused, müra ja linnasagina puudumine on selle maalilise rannikuala peamised tunnusjooned. Sõbralikud naabrid, lähedalasuvast kohvikust tulev kohviaroom, armastusega küpsetatud värskete saiakeste lõhn ja pehme hommikune meretuul – kõik see annabki hea tuju kogu päevaks!

Kõik mugavused käeulatuses

Selle imelise koha elanikud ja külastajad leiavad siit kõik vajaliku täisväärtuslikuks eluks ja meeldivaks ajaviiteks! Ostukeskused ja kauplused on koondunud kiiresti areneva Viimsi südamesse, varustades teid kõige vajalikuga. Kinomajad, keeglirajad, mängutoad, kohvikud ja restoranid aitavad veeta unustamatu puhkepäeva pere ja sõprade ringis. Lasteaiad ja koolid, mis asuvad vaid mõne sammu kaugusel majast, tagavad õpilastele lisaks kvaliteetsele haridusele ka täieliku turvalisuse. Suurepärane transpordiühendus võimaldab sõita Tallinna kesklinna vaid 15 minutiga, pakkudes samal ajal kaunist merevaadet.

Eredad muljed iga päev

Täiuslik segu rikkast kultuuripärandist ja kaasaegsetest noorte meelelahutusvõimalustest pakub elanikele pidevalt rõõmu. Heategevusüritused ja kaasaegse kunsti näitused, laevareisid Pirita jõel, möödunud aja kultuurivaimu säilitavad muuseumid, muusikafestivalid ja lemmikartistide kontserdid täidavad elu unustamatute muljetega ja muudavad iga päeva eriliseks ja huvitavaks.

Annika Karask

müüginõustaja

+372 5621 6236

annika.karask@uusmaa.ee
Marek Kirjanen

müüginõustaja

+372 5680 1015

marek.kirjanen@uusmaa.ee

Soovid nõu kodu valikul?

Võta ühendust meie müügijuhiga.

Kontakt

Müügijuhiga

Palun sisestage oma nimi!
Palun sisestage oma e-maili aadress!
Palun sisestage sõnum!
CAPTCHA turvakontroll ebaõnnestus. Palun proovige uuesti!
Message successfully sent
Tagasi üles
Kampaania

Köök tasuta!

Nüüd saad kingituseks köögimööbli koos tehnikaga kui sõlmid broneerimislepingu kuni 01.06.2017

Sissemakse vaid 5%

Võlaõigusliku müügilepingu saab nüüd sõlmida 5% sissemaksega kuni 01.06.2017

Võta ühendust