Projektist

Ehitusinformatsioon

Residentsid on projekteeritud tuntud arhitektuuribüroo Korrus OÜ poolt ja omavad 2016 aasta standardil energiamärgist B, seda tänu ehitustehnoloogiale ning autonoomse kütte- ja ventilatsioonisüsteemide lahendusele. Igasse korterisse paigaldatakse eraldi soojuspump, tarbeveeboiler, elektri- ja veearvesti, mis garanteerivad madala energiakulu.

Ventilatsiooniseadmed

Vallox on välja töötanud ainulaadse vajaduspõhise MC-sulatusautomaatika, mis ei kasuta eelkütet. Sellest tulenevalt on seade saavutanud A+ energiaklassi sertifikaadid. Seega sobivad Vallox ventilatsiooniseadmed väga hästi meie kliimasse. Vallox MV mudelid saab ühendada kodu internetivõrguga ja juhtida seadet internetist. Nädalakella programmi abil saab luua enda elustiiliga sobiva ventilatsiooni. Sisseehitatud niiskusandur, mis mõõdab väljatõmbeõhu niiskustaset reguleerib automaatselt ventilaatorite kiirust.

PÕRANDAKÜTE

Lihtne, ohutu ja ökonoomne Bosch Compress 3000 AWS split süsteem koos eraldiseisva tarbeveeboileriga. Küttevõimsus kuni 8,5 KW on saavutatud tänu Inventer tehnoloogia kasutamisele. Optimeeritud energiakulu on aidanud tõsta COP kasuteguri kuni 4,9 suuruseni. Soojuspump omab tehase poolt 5 a. garantii.

Aknad ja Uksed

Suured plastaknad kolmekordse klaasiga (soojusläbivus U≤1,0 W/m2K) lasevad läbi piisavas koguses valgust ja muudavad ruumi visuaalselt avaramaks. Kaunid spoonitud siseuksed ja soojustatud välisuksed – see on Viimsirahu iga elumaja lahutamatu osa, ühendades ilu ja luksuslikkuse ning tagades turvalisuse!

Soojusisolatsioon ja Seinad

Betoonplokkidest välisseinad tagavad hea veeauru läbilaskvuse ja võimaldavad majal „hingata“. Välisseinte topeltisolatsioon on 250 mm ja kaitseb teid rannikutuulte ja talvekülma eest. Suurepärane heliisolatsioon ei lase tänavamüral teie rahu häirida.
Elumaja igasse ruumi on paigaldatud eraldi reguleeritav põrandakütte termostaat, mis aitab hoida kogu pere tervist.

Soojus ja mugavus

Saun aitab pärast rasket päev lõõgastuda ja kamin muudab teie kodu tõeliselt hubaseks – teie aga võite nautida õhtuseid perekondlikke kogunemisi elutoas kodukolde ees.

Parkimine

Igale elumajale on ette nähtud 2–3 parkimiskohta, mille tasu sisaldub elamu hinnas. Kui te hoolite keskkonnast ning eelistate tavalisele autole elektriautot, siis meeldib teile kindlasti unikaalne võimalus laadida autot kodu lähedal!

Turvalisus

Viimsirahu elamukompleks asub hästikorraldatud elupiirkonnas, kus võite kogu perega end alati turvaliselt tunda. Kõikides majades on valvesignalisatsiooni ühendamise võimalus, et tagada isikliku vara usaldusväärne kaitse.

Garantii

Arendaja annab uuele kodule täieliku garantii, mis kehtib 2 aastat.

Televisioon ja Internet

Kõikides korterites on võimalik luua internetiühendus kaablioperaatori kaudu. Muutke virtuaalne maailm oma elu osaks, lahendage elutähtsaid küsimusi arvuti abil ja suhelge sõpradega sotsiaalvõrgustikes, ühinedes KoduTV ülikiire internetiteenusega! Teleteenuseid on võimalik tellida läbi KoduTV partnerite.

Annika Karask

müüginõustaja

+372 5621 6236

annika.karask@uusmaa.ee
Marek Kirjanen

müüginõustaja

+372 5680 1015

marek.kirjanen@uusmaa.ee

Soovid nõu kodu valikul?

Võta ühendust meie müügijuhiga.

Kontakt

Müügijuhiga

Palun sisestage oma nimi!
Palun sisestage oma e-maili aadress!
Palun sisestage sõnum!
CAPTCHA turvakontroll ebaõnnestus. Palun proovige uuesti!
Message successfully sent
Tagasi üles
Kampaania

Köök tasuta!

Nüüd saad kingituseks köögimööbli koos tehnikaga kui sõlmid broneerimislepingu kuni 01.06.2017

Sissemakse vaid 5%

Võlaõigusliku müügilepingu saab nüüd sõlmida 5% sissemaksega kuni 01.06.2017

Võta ühendust